Лак захисний поліуретановий Urethane 71 ECS, 1 л

Зображення лише для ознайомлення. Дивіться технічні характеристики продукту
Відгуки:
(1)
1 134.00 грн.
Ціна з ПДВ: 1 134.00 грн.
Поліуретанове вологозахисне покриття  ECS URETHANE-CLEAR 71 - стійке захисне та ізолююче конформне покриття. Дуж... Детальніше
Основні характеристики
Всі характеристики
Застосування: Вологозахист друкованих вузлів
Об’єм: 1 л
Основа: Поліуретан
Форма: Аерозоль
Доставка

Нова Пошта або Укрпошта

Оплата

Приймаємо оплату online

Гарантії

Весь товар сертифіковано

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Розширені характеристики
  • Відгуки (1)

Поліуретанове вологозахисне покриття  ECS URETHANE-CLEAR 71 - стійке захисне та ізолююче конформне покриття.

Дуже витривале захисне ізоляційне конформне покриття. Високоякісний однокомпонентний поліуретановий лак URETHANE-CLEAR 71, що оптимально підходить для електронної промисловості. ECS URETHANE 71 захищає та ізолює друковані плати, електромотори, трансформатори, електронне обладнання та компоненти. Забезпечує захист від несприятливих умов навколишнього середовища, таких як вологість, соляні пари, пліснява, теплові та механічні впливи. ECS URETHANE 71 утворює міцну, стійку, гнучку, ізолюючу та зносостійку плівку з відмінною адгезією і в основному використовується для захисту та ізоляції друкованих плат. Цей лак використовується як стійке, захисне конформне покриття для електродвигунів, трансформаторів та іншого устаткування та компонентів. ECS URETHANE 71 є відмінним рішенням для попередження ушкоджень, що спричинені впливом вологи, корозії там хімічних реагентів в діапазоні температур від -40°С до + 130°С.

Застосування
Захист друкованих плат, компонентів, дротів, кабелів та ін. Усування або попередження виникненню повзучих зарядів, коронних розрядів, коротких замикань або електророзрядів. Захист від корозії компонентів, що призначені для функціонування у суворих атмосферних умовах. Вологозахист для різноманітних матеріалів таки, як картон, деревина, шкіра та ін.

Важливо
Поверхня, що буде вкрита лаком має бути вільною від мастил, олив, парафінів тощо. Під час нанесення покриття з аерозольного балону, потрібно нанести лак на всю поверхню, що потребує захисту, з відстані не менше 30 см, інакше нанесений шар буде розтікатись. За необхідності нанести другий шар лаку через 24 години. Лак URETHANE-CLEAR 71 потрібно сушити протягом 120 хвилин для подальших переміщень вкритого лаком виробу. Після застосування балон з лаком потрібно перевернути до гори дном та натиснути ковпачок розпилювача кілька раз. Якщо сопло балона заб’ється грудками висохлого лаку, то його слід прочистити розчинником Thinner Urethane або ацетоном.

Зберігання / Термін придатності
При правильному зберіганні термін придатності становить 5 років.

придатності становить 2 роки.


Відгуки (1)
Сергій
Сергій
19.04.2024
Супер захист. Дуже радий, що прислухався поради продавця і купив.
Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.