Облужувач наконечників паяльників TR07GR15 SOLDERINDO

Відгуки:
(0)
  • Артикул: 4543
  • Наявність: 148
248.85 грн.
Ціна з ПДВ: 248.85 грн.
Компоненти флюсів і припоїв, які застосовуються при паянні електроніки, з часом осідають і міцно закріплюються на наконе... Детальніше
Основні характеристики
Всі характеристики
Вага: 15 г
Доставка

Нова Пошта або Укрпошта

Оплата

Приймаємо оплату online

Гарантії

Весь товар сертифіковано

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)

Компоненти флюсів і припоїв, які застосовуються при паянні електроніки, з часом осідають і міцно закріплюються на наконечнику паяльника. При цьому утворюється бар'єрний шар чорного кольору, що перешкоджає передачі тепла від наконечника до точки паяння і значно погіршує змочування наконечника припоєм. Також при накопиченні залишків компонентів флюсу та припою вони починають відшаровуватися від наконечника та забруднювати паяні сполуки. Враховуючи ту обставину, що при ручному паянні часто застосовують високоактивні флюси, їх залишки можуть кородувати або розчиняти шар полуди на наконечнику, це значною мірою вкорочує термін служби наконечника. Всі ці фактори значно погіршують якість паяння та надійність паяної сполуки. Для відновлення змочуваності наконечника припоєм та видалення всіх оксидів слід застосовувати опромінювач наконечників TR-07. Цей опромінювач розчиняє та видаляє всі оксиди та залишки компонентів флюсу та припою з поверхні наконечника паяльника. Таким чином, підвищується якість паяння, чистота паяних з'єднань та продовжується термін служби наконечника паяльника.

 Спосіб застосування

  1. Температура наконечника паяльника повинна бути в діапазоні 300 – 360 ºC.
  2. Занурити наконечник паяльника в лужник TR-07. Увага: Розігрітий до необхідної температури наконечник, при зануренні в опромінювач викликає розчинення активаторів, що супроводжується виділенням невеликої кількості диму та утворенням бульбашок.
  3. Оплавити кілька трубчастого припою на наконечнику і потім повністю видалити його з поверхні наконечника за допомогою чистки паяльника або вологої віскозної губки.
  4. Повторно оплавити дротяний припій на наконечнику. Тепер наконечник опромінений та відновлений. При необхідності повторити дії п. 2 та 3.


Заходи першої допомоги

Порушити контакти зі шкірою: Видалити забруднені ділянки одягу з місця ураження, рясно змочити водою і обмити, потім змити великою кількістю води. Якщо роздратування все ще має місце, звернутися за медичною допомогою.
Контакт з очима: Негайно прополоскати уражене око потоків води протягом 15 хвилин або більше і звернутися за медичною допомогою.
Вдихання: Помістити постраждалого у місце з чистим повітрям та звернутися за медичною допомогою.
Попадання всередину: Дати потерпілому випити 1 або 2 склянки води і постаратися викликати блювоту. Якщо потерпілий непритомний, то нічого не поміщати в його рот і терміново викликати медпрацівників.


Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.