Пристрій сухого очищення наконечника паяльника B-250 BONKOTE

Зображення лише для ознайомлення. Дивіться технічні характеристики продукту
Відгуки:
(0)
  • Виробник: BONKOTE
  • Артикул: 21525
  • Наявність: Немає в наявності
812.00 грн.
Ціна з ПДВ: 812.00 грн.
Пристрій сухого тонкого очищення наконечників паяльників. На сьогоднішній день превалюючими засобами очищення наконечни... Детальніше
Доставка

Нова Пошта або Укрпошта

Оплата

Приймаємо оплату online

Гарантії

Весь товар сертифіковано

  • Огляд товару
  • Відгуки (0)
Пристрій сухого тонкого очищення наконечників паяльників.
На сьогоднішній день превалюючими засобами очищення наконечників паяльників є зволожені віскозні губки та сухе металеве очищення у вигляді стружки.
При очищенні наконечника про віскозну губку він отримує термоудар через значне падіння температури, яке досягає 50ºC, а в деяких випадках і всі 100ºC. Внаслідок цього утворюються розтріскування захисного шару наконечника, що зрештою скорочує термін служби наконечника.
При очищенні наконечника про металеву стружку захисний шар може бути подряпаний, що у свою чергу викличе утворення тріщин у процесі роботи і далі також суттєво скоротить термін служби наконечника.
Ідеальним рішенням для очищення будь-яких наконечників є пристрої тонкого сухого очищення виробництва компанії BONKOTE (Японія).
Корпус очисника виготовлений із високотемпературної антистатичної гуми. Залишки припою з наконечника можуть бути очищені як шляхом обтирання гумовий корпус тонкого очисника, так і вбудовані дротяні елементи. Падіння температури наконечника в процесі очищення лежить в межах 2 – 3 ºC, що не позначається на наступних пайках. Також продовжується термін служби наконечника через відсутність термоудару під час очищення (у разі очищення наконечника за допомогою вологої віскозної губки падіння температури може становити 50 – 100ºC). Збір та подальша утилізація залишків припою проводяться легко та просто. Ще однією важливою перевагою є відсутність необхідності купувати змінні елементи очищення, оскільки вони просто відсутні, таким чином забезпечується 100% вартість володіння пристроєм - тобто. ніяких додаткових витрат у майбутньому.
  • Зберіть залишки припою на наконечнику за допомогою ємності з термостійкої гуми. Припій можна видалити з жала, притиснувши його до краю гумової поверхні або дроту.
  • Температура наконечника падає на 2–3°C під час очищення наконечника, і такі проблеми, як відпаювання, не виникають.
  • Менший тепловий удар наконечника, і термін служби наконечника та нагрівача можна продовжити. (Зниження температури при використанні водопоглинаючої губки: від 50 до 100°C)
  • Відходи припою можна легко зібрати та утилізувати у спеціально відведеному місці, допомагаючи вирішити екологічні проблеми. Запобігає статичній електриці.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.