Лак захисний силіконовий 422C-945ML MG Chemicals

Зображення лише для ознайомлення. Дивіться технічні характеристики продукту
Відгуки:
(0)
3 857.00 грн.
Ціна з ПДВ: 3 857.00 грн.
Силіконове захисне покриття, УФ-індикатор, UL 94V-0, рідина, 945 мл. Водонепроникне конформне покриття преміум-класу ... Детальніше
Основні характеристики
Всі характеристики
Застосування: Вологозахист друкованих вузлів
Об’єм: 945 мл
Форма: Рідина
Доставка

Нова Пошта або Укрпошта

Оплата

Приймаємо оплату online

Гарантії

Весь товар сертифіковано

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)

Силіконове захисне покриття, УФ-індикатор, UL 94V-0, рідина, 945 мл.

Водонепроникне конформне покриття преміум-класу з модифікованим силіконом 422C MG Chemicals. Вологозахисне покриття 422C є сумішшю акрилу і силікону, яка при висиханні утворює міцне, гнучке і гладке фінішне покриття. Воно легко наноситься та висихає на відлип за 10 хвилин. Покриття може бути видалено відповідними видалячими або пропаяно наскрізь при проведенні ремонту або доробки виробу.

Дане покриття для електричних схем вносить мінімальну напругу на компоненти при термоциклуванні, що робить його ідеальним рішенням для застосування в широкому діапазоні робочих температур. Воно забезпечує високий рівень захисту від вологи, корозії, плісняви, забруднень, пилу, термоудару, коротких замикань, високовольтних іскрінь та електростатичних розрядів.

Це вологозахисне покриття для друкованих плат 422C MG Chemicals є найкращим конформним покриттям для випадків, що потребують захисту від вологи, роботи в широкому діапазоні температур та гнучкості. Це покриття є чудовим рішенням для систем, що забезпечують спостереження від першої особи, і чудово підходить для вологозахисту віддалених систем, таких як дрони та автомобілі на дистанційному керуванні.

Властивості та переваги

  • Сертифікат UL94 V-0 (файл № E203094)
  • Максимальна робоча температура 200 ºC
  • Швидко сохне – час висихання на відлип 10 хв; повне висихання за 20 хв при 65ºC
  • Флуоресціює під УФ-А випромінюванням
  • Схвалено для застосування в роботизованих системах селективного вологозахисту
  • Захищає від корозії

Покриття ідеально підходить для високотемпературного застосування. Силіконове конформне покриття утворює еластичну плівку, яка забезпечує захист друкованих плат від впливу вологи, корозії та теплового удару. Захищає та ізолює електронні та електричні компоненти та зборки, у тому числі генератори, електродвигуни, трансформатори, реле та соленоїди. Для нанесення способом розпилення (наприклад, за допомогою аерозольного клапана BV-500 та дозатора TAD-200V) рідина може бути розведена, використовуючи розчинник 435.

Водонепроникний дрон! Це захистить ваш дрон від вологи.
Коефіцієнт розведення: 1 частина розчинника 435 до 2 частин покриття.

Інструкції із застосування


Найкращий результат нанесення матеріалу буде забезпечений за умови, що компоненти або вироби добре відмиті та висушені. Необхідно, щоб на поверхні не було слідів забруднень та органічних залишків.

При кімнатній температурі продукт твердне до відлипу близько 5-7 хвилин, а повне твердіння продукту буде досягнуто за 48 годин. Затвердіння може бути прискорене шляхом помірного нагрівання, як конвекційної печі, так і за допомогою ІЧ нагрівачем.

Затвердіння покриття може бути прискорене шляхом його нагрівання конвекційної печі або ІЧ лампами. Завод-виробник рекомендує застосовувати затвердіння покриття конвекційної печі при температурі 65 °С протягом 1 години, не виключені й інші комбінації температури і часу затвердіння, які також показують хороші результати. Затвердіння під впливом тепла покращує фізичні характеристики покриття.


Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.