Лак захисний акриловий PLASTIC 70 ECS, 400 мл

Лідер продажу
Зображення лише для ознайомлення. Дивіться технічні характеристики продукту
Відгуки:
(0)
487.20 грн.
Ціна з ПДВ: 487.20 грн.
Прозоре акрилове захисне покриття для друкованих плат ECS Plastic 70. Вологозахисне покриття ECS PLASTIC 70 на основі... Детальніше
Основні характеристики
Всі характеристики
Застосування: Вологозахист друкованих вузлів
Об’єм: 400 мл
Основа: Акрил
Форма: Аерозоль
Доставка

Нова Пошта або Укрпошта

Оплата

Приймаємо оплату online

Гарантії

Весь товар сертифіковано

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Розширені характеристики
  • Аксесуари
  • Відгуки (0)

Прозоре акрилове захисне покриття для друкованих плат ECS Plastic 70.

Вологозахисне покриття ECS PLASTIC 70 на основі акрилової смоли, що за своїми характеристиками особливо придатна до застосування в електронній промисловості. Це покриття формує блискучу та гнучку захисну плівку, стійку до дії кислот, солі, цвілі, кородуючих парів, термоудару, механічного впливу, луги, спиртів, вологи та суворих умов навколишнього середовища. Воно зберігає свої властивості у широкому діапазоні температур від -70°C до +120°C. Цей лак має адгезію до широкого спектру матеріалів таких, як метал, пластики, деревина, картону, скла та ін. PLASTIC не розбризкується та не перешкоджає паянню крізь власну плівку під час проведення ремонту електронних виробів. В своєму складі  PLASTIC містить УФ-індикатор для забезпечення контролю якості нанесення вологозахисних покриттів. PLASTIC відповідає вимогам стандарту MIL-I-46058C «Тип акрилова смола». PLASTIC захищає друковані плати, компоненти, кабелі та ін. Усуває або попереджує повзучі заряди, коронні розряди, короткі замикання або електророзряди. PLASTIC ізолює від води, бруду та вологи та є ідеальним засобом для захисту від корозії компонентів, що призначені для функціонування у суворих атмосферних умовах. Це покриття також використовується як вологозахист для різноманітних матеріалів таки, як картон, деревина, шкіра та ін.

Застосування
Захист друкованих плат, компонентів, дротів, кабелів та ін. Усування або попередження виникненню повзучих зарядів, коронних розрядів, коротких замикань або електророзрядів. Захист від корозії компонентів, що призначені для функціонування у суворих атмосферних умовах. Вологозахист для різноманітних матеріалів таки, як картон, деревина, шкіра та ін.

Важливо
Поверхня, що буде вкрита лаком має бути вільною від мастил, олив, парафінів тощо. Під час нанесення покриття з аерозольного балону, потрібно нанести лак на всю поверхню, що потребує захисту, з відстані не менше 30 см, інакше нанесений шар буде розтікатись. Якщо сопло балона заб’ється грудками висохлого лаку, то його слід прочистити розчинником Thinner Plastic, ацетоном або терпентином.

Зберігання / Термін придатності
Термін придатності становить 5 років за правильного зберігання.


Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.