Припій трубчастий W62AG2I2003A SOLDERINDO

Зображення лише для ознайомлення. Дивіться технічні характеристики продукту
Відгуки:
(0)
389.43 грн.
Ціна з ПДВ: 389.43 грн.
Припій трубчастий Sn62/Pb36/Ag2 з флюсом NS-30-2,0% (ROL1), 0,3 мм, 100 г. Трубчасті припої з безотмывочным флюсом NS-3... Детальніше
Основні характеристики
Всі характеристики
Вага: 100 г
Діаметр: 0.3 мм
Наявність флюсу: Так
Склад припою: Sn62 (Sn62 Pb36 Ag2)
Форма постачання: Трубчатий (з флюсом)
Доставка

Нова Пошта або Укрпошта

Оплата

Приймаємо оплату online

Гарантії

Весь товар сертифіковано

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
Припій трубчастий Sn62/Pb36/Ag2 з флюсом NS-30-2,0% (ROL1), 0,3 мм, 100 г.

Трубчасті припої з безотмывочным флюсом NS-30 володіють підвищеною теплостійкістю при високих температурах пайки, що особливо актуально при безсвинцевою технології монтажу, не розбризкується, швидко змочує паяемые поверхні. Цей флюс придатний як для ремонту, так і для монтажу електроніки методом ручного і роботизованою пайки, а також для групової пайки вручну. Припій NS-30 володіє хорошою смачиваемостью таких труднопаяемых поверхонь, як OSP, Ni, Zn, нейзильбер, а також забруднених поверхонь. Флюс NS-30 містить невелику кількість галогенів і тому класифікований за IPC J-STD-004B як ROL1.

Припій з флюсом NS-30 застосовується як для пайки нових компонентів з труднопаяемыми покриттями, так і для ремонту друкованих вузлів, які вже мають на поверхні паяних з'єднань товсту оксидну плівку та/або маслянисті відкладення. Флюс марки NS-30 є флюсом з підвищеною активністю і класифікується за IPC J-STD-004B як ROL1. Цей флюс сумісний з усіма існуючими фінішними покриттями друкованих плат і компонентів, залишки флюсу після пайки не викликають корозії і можуть бути залишені на платі. При необхідності покриття друкованого вузла захисним конформним покриттям залишки флюсу можуть бути видалені як розчинниками, так і омыляющими матеріалами вручну, струменевого або ультразвукової відмиванням. Властивості флюсу дозволяють застосовувати його як з традиційними олов'яно-свинцевими сплавами, так і з бессвинцовыми.

 
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.