Припій E305P5 SOLDERINDO у зливках

Зображення лише для ознайомлення. Дивіться технічні характеристики продукту
Відгуки:
(0)
  • Виробник: SOLDERINDO
  • Артикул: 42342
  • Наявність: Немає в наявності
0.00 грн.
Ціна з ПДВ: 0.00 грн.
Припій Solderindo E305P1 - SAC305 для тиглів статичних паяльних ванн та для паяння зануренням високочистий брусок 410 г.... Детальніше
Основні характеристики
Всі характеристики
Вага: 410 г
Наявність флюсу: Нема
Склад припою: Sn63 (Sn63 Pb37)
Форма постачання: Злиток
Доставка

Нова Пошта або Укрпошта

Оплата

Приймаємо оплату online

Гарантії

Весь товар сертифіковано

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Розширені характеристики
  • Відгуки (0)
Припій Solderindo E305P1 - SAC305 для тиглів статичних паяльних ванн та для паяння зануренням високочистий брусок 410 г.

Припій у зливках виготовляється методом пресування, це дозволяє створювати припій з вкрай низьким вмістом оксидів для установок пайки хвилею та зануренням. Для виготовлення припою в зливках застосовується лише метали першої плавки, що відповідають ASTM B32. Склад та ступінь чистоти припоїв у зливках відповідає або перевищує вимоги стандартів ASTM B32, IPC J-STD-006 та JIS Z 3282, а також інших подібних галузевих стандартів.

Дані припої спеціально розроблялися і виробляються так, щоб перевищувати жорсткі вимоги технології поверхневого монтажу, таким чином, забезпечуючи високоякісні результати. Для застосування в тиглях та статичних паяльних ваннах, а також для високотемпературного паяння зануренням припій у зливках виготовляється із вмістом фосфору менше 50 ppm. У випадках, коли припій у зливках застосовуватиметься в установках пайки хвилею припою, вміст фосфору збільшують до 150 ppm, це дозволяє значно зменшити утворення шлаку в паяльній ванні та підвищити вихід придатних.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.