Станція паяльна LF-1700 Xytronic

Зображення лише для ознайомлення. Дивіться технічні характеристики продукту
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Xytronic
  • Артикул: 23313
  • Наявність: 14
4 085.00 грн.
Ціна з ПДВ: 4 085.00 грн.
Кут нахилу робочої панелі станції розроблено для забезпечення максимального комфорту оператору, світлодіодний 7-сегментн... Детальніше
Основні характеристики
Всі характеристики
Кількість каналів: 1
Спосіб нагрівання: Контактный
Тип паяльної станції: Ручная
Доставка

Нова Пошта або Укрпошта

Оплата

Приймаємо оплату online

Гарантії

Весь товар сертифіковано

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)

Кут нахилу робочої панелі станції розроблено для забезпечення максимального комфорту оператору, світлодіодний 7-сегментний індикатор температури з великими символами надає більше зручності для сприйняття інформації, натискання на кнопки відбувається легко та зручно. Вертикальне розташування корпусу блоку управління станції дозволяє зберегти приблизно в 2 рази більше простору на робочому місці порівняно зі звичайними паяльними станціями. На задній панелі корпусу розташований роз'єм для заземлення антистатичного браслета, при цьому станція повинна обов'язково бути заземлена через розетку мережі живлення.
Компактний корпус паяльної станції LF-1700 виготовлений з алюмінію для запобігання емісії електромагнітних випромінювань як від електроніки самої станції, так і від зовнішніх пристроїв на внутрішні ланцюги блоку управління станції.
Мікропроцесорне керування роботою станції дозволяє реалізувати в станції такі функції як блокування паролем доступу до станції, калібрування температури наконечника паяльника в діапазоні від -99 до +99 ° С з точністю 1 ° С, індикація виходу з ладу нагрівального елемента датчика температури.
Керамічний нагрівальний елемент паяльника 307K має підвищену потужність, для відповідності вимогам при паянні безсвинцевих компонентів, має підвищений термін експлуатації, вбудований термістор PTC дозволяє контролювати температуру з точністю ±3 ºС. Рукоятка паяльника залишається холодною протягом усієї робочої зміни. Шнур живлення паяльника виготовлений із силікону, стійкого до високих температур.
Як опція доступний термопінцет TWZ-100, який підключається замість паяльника. У термопінцеті використовуються 2 паралельно включені керамічні нагрівачі загальною потужністю 100 Вт (2 × 50 Вт) з вбудованими PTC термодатчиками. Термопінцет використовується для демонтажу компонентів CHIP, а також ІМС в корпусах SOP, SOIC, SOJ, DIP та інших корпусах з двостороннім розташуванням висновків.

Характеристики

Параметр

Значение

Термоинструменты

Паяльник

307K

Термопинцет (опция)

TWZ-100 (опция)

Питание термоинструмента, В

32

Мощность термоинструмента, Вт

100

Диапазон температур, °С

200 – 480

Диапазон корректировки температур, °С

- 99 ~ + 99

Точность поддержания температуры, °С

± 3

Стандартный наконечник

Паяльник

44-510601

Термопинцет (опция)

46-06102

Габариты (Ш × В × Г), мм

90 × 121 × 105

Вес, кг

1,5
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.