Станція паяльна LF-2000U Xytronic

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Xytronic
  • Артикул: 4551
  • Наявність: 3
4 740.00 грн.
Ціна з ПДВ: 4 740.00 грн.
Цифрова паяльна станція LF-2000U Xytronic розроблялася спеціально для проведення тонких робіт з монтажу та демонтаж... Детальніше
Основні характеристики
Всі характеристики
Кількість каналів: 1
Спосіб нагрівання: Контактный
Тип паяльної станції: Цифровая микропроцессорная
Доставка

Нова Пошта або Укрпошта

Оплата

Приймаємо оплату online

Гарантії

Весь товар сертифіковано

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)

Цифрова паяльна станція LF-2000U Xytronic розроблялася спеціально для проведення тонких робіт з монтажу та демонтажу мініатюрних електронних компонентів, які все більше використовуються в сучасній електроніці. Паяльна станція LF-2000U керується мікропроцесором, який забезпечує безперервний контроль температури наконечника паяльника та повністю цифрове управління паяльною станцією, а саме – крок встановлення температури паяльника ±1ºC, калібрування температури паяльника в діапазоні від -99ºC до +99ºC з точністю ±1ºC, установок пароля для блокування зміни налаштувань паяльної станції, індикація виходу з ладу нагрівального елемента або датчика температури. Також реалізовано функцію переходу паяльної станції в черговий режим при 20 хвилинному простої та її відключенні від мережі електроживлення після 40 хвилин простою. Ці функції значно підвищують термін експлуатації паяльника.
Паяльна станція LF-2000U має новий ергономічний паяльник моделі 505B, в якому для паяння замість традиційних наконечників використовуються картриджі. Картридж являє собою інтегрований пристрій, в якому в одне ціле з'єднані наконечник, нагрівач і датчик температури. Така конструкція дозволяє швидко та точно встановлювати та відстежувати зміни температури на наконечнику, чим забезпечується висока якість паяння та надійність паяних з'єднань. Для демонтажу електронних компонентів передбачений термопінцет моделі TWZ-120, що підключається замість паяльника, який поставляється за окремим замовленням. Примітна та обставина, що і для паяльника і для термопінцету застосовуються ті самі картриджі, що суттєво здешевлює вартість володіння паяльною станцією.
Блок керування паяльною станцією LF-2000U виконаний в ергономічному корпусі та має великі світлодіодні індикатори температури наконечника термоінструменту та інших робочих режимів паяльної станції. Зручне розташування тактильних кнопок на панелі керування дозволяє швидко та легко встановлювати необхідну температуру наконечника термоінструменту та змінювати різні установки паяльної станції.

Характеристики

Параметр

Значение

ТермоинструментПаяльник505B
ТермопинцетTWZ-120
Напряжение питания термоинструмента, В32
Мощность термоинструмента, Вт90
Диапазон температур наконечника термоинструмента, ºC200 – 450
Диапазон калибровки температур, °С-99 … +99
Точность поддержания температуры, °С± 3
Стандартный наконечникПаяльник
Термопинцет
Габариты (Ш × В × Г), мм111 × 158 × 137
Вес, кг1,4 


Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.