Станція паяльна LF-853DTP Xytronic

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Xytronic
  • Артикул: 17689
  • Наявність: Немає в наявності
31 600.00 грн.
Ціна з ПДВ: 31 600.00 грн.
Повністю цифрова ремонтна паяльна станція моделі LF-853DTP є найдосконалішою ремонтною паяльною системою у своєму класі.... Детальніше
Основні характеристики
Всі характеристики
Кількість каналів: 3
Спосіб нагрівання: Конвекционный / контактный
Тип паяльної станції: Ремонтная система
Доставка

Нова Пошта або Укрпошта

Оплата

Приймаємо оплату online

Гарантії

Весь товар сертифіковано

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)

Повністю цифрова ремонтна паяльна станція моделі LF-853DTP є найдосконалішою ремонтною паяльною системою у своєму класі. Ця паяльна станція призначена для роботи з усім спектром термоінструментів, що забезпечують виконання практично будь-яких завдань під час ремонту та виробництва електроніки.

Нова ремонтна паяльна станція моделі LF-853DTP розроблена спеціально для задоволення вимог монтажу/демонтажу компонентів, змонтованих як за класичною так і безсвинцевою технологією паяння. Кут нахилу робочої панелі станції розроблено для забезпечення максимального комфорту оператору. Лицьова панель станції умовно розділена на 3 блоки управління: блок управління паяльником та термопінцетом, блок управління вакуумним паяльником та мінітермофеном та блок управління стандартним термофеном. Кожен блок має 7-сегментні індикатори температури з великими символами для зручності сприйняття інформації, а блок управління термофеном додатково забезпечений індикатором потоку повітря. Управління температурою та потоком повітря здійснюється за допомогою кнопок, натискання на них відбувається легко та зручно. Мікропроцесорне керування роботою станції дозволяє реалізувати у станції такі функції як блокування паролем доступу до станції та перехід станції в черговий режим (режим «засипання»), який полягає в наступному – при «простому» паяльнику протягом 20 хв, температура наконечника знизиться до 200ºС, а при подальшому «просте» протягом 40 хв станцію буде відключено від мережі електроживлення. У станції передбачено функцію калібрування температура наконечника паяльника.

Увімкнення та відключення необхідного блоку управління здійснюється перемикачами, які також розташовані на лицьовій стороні паяльної станції.
Новий ергономічний паяльник 307A надає більше комфорту користувачеві. Паяльник має малу вагу та габарити. Керамічний нагрівальний елемент паяльника має підвищений термін експлуатації, вбудований PTC термістор дозволяє контролювати температуру з точністю ±3 ºС. Рукоятка паяльника залишається холодною протягом усієї робочої зміни. Шнур живлення паяльника виготовлений із силікону, стійкого до високих температур. Очисник жала паяльника, що постачається в комплекті зі станцією, не вимагає застосування води, таким чином запобігаючи надмірному падінню температури при очищенні наконечника паяльника.
Термопінцет моделі TWZ-100, що підключається замість паяльника, також має потужність 100 Вт (2 × 50 Вт) для забезпечення безпечного та якісного демонтажу компонентів. Вбудовані датчики зворотного зв'язку за температурою забезпечують швидку регенерацію тепла при підвищеному тепловідведення у випадках проведення ремонту виробів, виготовлених за безсвинцевою технологією.
Для роботи з вакуумним паяльником DIA-100 та мінітермофеном HAP-80 у станцію вбудований безшумний безмасляний компресор, керований електронікою. Високошвидкісний компресор забезпечує глибину вакууму понад 60 см рт. ст. Управління компресором здійснюється кнопкою на ручці термоінструменту. Мінімальний час роботи компресора 1,5 секунд (для гарантованого видалення припою з каналу вакуумного паяльника). Наконечник термоінструменту проходить через циліндричний нагрівальний елемент із вбудованим термодатчиком, забезпечуючи максимальну температуру робочої поверхні наконечника. Завдяки цьому досягається швидке розігрів та миттєве відновлення робочої температури.
Ремонтна паяльна система LF-853DTP має високопродуктивний безшумний компресор, що забезпечує безперервний і рівномірний потік повітря при роботі зі стандартним термофеном. Наявність високопродуктивного компресора та мікропроцесорного управління забезпечують якісний монтаж/демонтаж SMD компонентів у великих корпусах, таких як PLCC, QFP, BGA та ін.

Властивості
• Мікропроцесорне керування.
• 5 термоінструментів у комплекті.
• Енергозберігаючий режим.
• "Сплячий режим.
• Калібрування температури термоінструменту.
• Набір пінцетів у комплекті.
• Бокорізи AX-205 у комплекті.
• Екстрактор ІМС у комплекті.
• Насадки для термофену в комплекті
• Димоуловлювач 426DLX у комплекті.
• Антистатична (ESD Safe) виконання.

Ремонтна цифрова 3-канальна паяльна система з 5-ма термоінструментами


Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.