Лак захисний акриловий Novec EGC-1700 3M

Закінчується
Зображення лише для ознайомлення. Дивіться технічні характеристики продукту
Відгуки:
(0)
  • Виробник: 3M
  • Артикул: 9102
  • Наявність: 5
6 840.29 грн.
Ціна з ПДВ: 6 840.29 грн.
Акрилатне полімерне захисне покриття для ДП, прозрачне, рідина. Прозорий малов'язкий розчин акрилатного фторвмісн... Детальніше
Основні характеристики
Всі характеристики
Застосування: Вологозахист друкованих вузлів
Об’єм: 3,78 л
Основа: Акрил
Форма: Рідина
Доставка

Нова Пошта або Укрпошта

Оплата

Приймаємо оплату online

Гарантії

Весь товар сертифіковано

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Документація
  • Розширені характеристики
  • Відгуки (0)

Акрилатне полімерне захисне покриття для ДП, прозрачне, рідина.

Прозорий малов'язкий розчин акрилатного фторвмісного полімерного покриття в спеціалізованій рідині 3M™ Novec™ 7100DL Engineered Fluid. Це покриття призначене для захисту електроніки від вологи, хімічних речовин та корозії.

Захисне покриття 3М Novec Electronic Grade Coating EGC-1700 забезпечує швидкий та економічний захист чутливих друкованих плат та виробів електроніки від вологи та корозійноактивних компонентів навколишнього середовища. Novec EGC-1700 швидко висихає, формуючи дуже тонке, досить міцне з чудовими відштовхуючими властивостями покриття. Цей новий продукт дозволяє забезпечити захист недорогих друкованих плат та електронних компонентів, оскільки застосування більшості традиційних захисних покриттів надто дороге.
Нове захисне покриття EGC-1700 є прозорим, низьков'язким розчином акрилового фторполімеру в гідрофторефірному розчиннику. Розчинник негорючий і має дуже низьку токсичність, нульові потенціали озоноруйнування та глобального потепління, що робить процес нанесення EGC-1700 екологічним та безпечним.

Технологія нанесення покриття дуже проста: відмитий виріб опускається в розчин, а потім сушиться на повітрі протягом 30 секунд при кімнатній температурі. Остаточне сушіння відбувається приблизно за 2 хвилини за кімнатної температури. Не потрібно маскування електричних контактів, що знижує витрати праці. В результаті на оброблюваної поверхні (такої, як мідь, алюміній, кераміка, сталь, олово або скло) створюється прозорий тонкий шар фторполімеру товщиною близько 1 мкм. Покриття володіє чудовими антизмочуючими, антиміграційними та антикорозійними властивостями.
Покриття ремонтопридатне: можна випаяти несправні компоненти, встановити нові, після чого відновити пошкоджене покриття пензлем. Вартість захисту Novec EGC-1700 з розрахунку за 1 м2 нижче, ніж вартість інших способів захисту.

EGC-1700 висихає та формує найтоншу прозору плівку з відмінними антизмочуючими, антиадгезійними, антиміграційними та антикорозійними властивостями. Препарат призначений для використання в електроніці, включаючи виробництво друкованих плат, і тонку механіку: обойм для підшипників, мікромоторів і т.д.
Низька поверхнева енергія плівки, що формується, забезпечує відштовхування не тільки води і водних розчинів, але і органічних рідин, мастил, силіконів, що використовуються у виробництві напівпровідників.
Novec EGC-1700 формує прозору, однорідну, невидиму плівку, нерозчинну у таких розчинниках як гептан, толуол та вода. Можливе видалення цієї плівки за допомогою фторованих розчинників. Ця плівка може експлуатуватися тривалий час при температурах до +175 ºС, зберігаючи свої захисні властивості


Переваги захисного покриття 3М Novecтм Electronic Coating EGC – 1700

Плівка покриття має дуже низьку поверхневу енергія і має чудові відштовхувальні властивості по відношенню до вуглеводневих олій, силіконових олій, синтетичних рідин і водних розчинів. Маючи поверхневу енергію 11-12 дин/см, плівка покриття може застосовуватися на таких поверхнях, як поліетилен та політетрафторетилен, що мають поверхневу енергію 31 та 18 дин/см відповідно. Ця властивість робить можливим для рідин, що не розчиняють плівку покриття, таких як гептан, толуол, водні розчини, рідини з низьким поверхневим натягом, таких як мастила, силікони і т.д. збиратися в «кульки», не змочувати поверхню та висихати чи видалятися з неї без пошкодження плівки покриття.


Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.